L é č i v é   p (r) o t k á n í    p r o    ž e n y   v   k  r u h u9 . 12. 2023  od 17:30h u Jany Slavětínské v prostoru Setkávání v Českých Budějovicích


Propojení v kruhu je mocné a léčivé. 

Sdílení a sounáležitost, která v kruhu vždy unikátně vzniká nás posiluje, probouzí naši víru v sebe, sebedůvěru a lásku. Všechny ženy jsou sestry, propojme se a najděme kouzlo sdílení.


Čeká Tě hluboké zastavení, odpočinek, meditace, puštění toho co ti neslouží, sdílení, vědomý intuitivní tanec, léčivá technika a vezmu sebou nějaké svíce se záměrem.


"Dovol si uvidět a prožít sebe samu, dovol si tvořit svůj život zevnitř"


Těšíme se na Tebe 🙏❤

.......

D i n a 

Jmenuji se Ivana Dina. Miluji život, miluji ženy, miluji tanec a emoce vyjadřované přes tělo.Skrze mne na svět proudí energie Darů, které chci s vámi sdílet.Umím naslouchat celým tělem, srdcem i duší. Empatické načítání pocitů mi umožňuje uchopit Tvůj příběh z jiného úhlu pohledu. Používám metodu koučování i terapeutické techniky pracující s tělem i vědomím.Intuice a naciťování vibrací mne propojuje s vyšším vedením. Studiem karet Šamanského Orákula odhalím ve Tvém příběhu skryté souvislosti a nabídnu Ti nový úhel pohledu, a směr, kudy se vydat.Odhaluji barvy ženské Duše a snímám neprůhledné závoje z Tvé krásy a výjimečnosti. Pracuji s intuitivním oblékáním a čaruji s doplňky. Uvidím a nechám vystoupit navenek Tvou Esenci, aby ses mohla propojit se svou nejryzejší ženskou a božskou podstatou. Při magickém procesu intuitivního oblékání objevíme a vytvoříme Ženu,, která cítí a vyzařuje své Kouzlo.Provázím a podporuji Tě ve chvíli, kdy se nacházíš na křižovatce životních cest. Třeba jsi někdy odevzdala či zapůjčila svou energii místu, člověku či události. Nabízím Ti individuální přechodový rituál, kterým si vezmeš zpět svou Sílu a přivoláš zpět všechny části Duše. 

H a n a    L a p á č k o v á

Zajímá mě spiritualita a tajemství života. V tom mi pomáhá astrologie, která je mým koníčkem a láskou, otevírá mi obzory a přináší hluboké poznání. Píšu astrologické články, vykládám horoskopy a nabízím terapii Bachovými květovými esencemi a tělovými svícemi. Cvičím jógu, ráda tančím, cestuji a hraji beachvolejbal.
Mé články je možné číst na https://www.facebook.com/AstroHannaLapachoCZ/ anebo na stránkách Příznaky transformace.

Já jsem..   Kateřina Kayla

Já jsem tvořitelem vesmíru, který každodenně prožívám. Já si tvořím vztahy. Vztah, který mám k sobě, mému tělu, k muži, k dětem, s rodinou, s přáteli. Vztah s Matkou Zemí, k živlům.

Je pro mě radost BÝT, je pro mě radost žít život a tvořit. 

Tančit jím, ochutnávám den za dnem. Bez očekávání přijímám život, jak plyne. 

Ráda Vám ukážu cesty k Radosti.

Miluji svého muže, rodinu, přírodu, hory, potoky, mechové paloučky v lese, tvoreni čehokoliv, vítr, oheň, živou vodu, spontánní tanec... miluji život 🙏